Trend Konular kategorisinde yayınlanan Göbeği kamufle etmenin yolları başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Göbeği kamufle etmenin yolları konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Göbeği kamufle etmenin yolları başlığı altınd bulabilirsiniz.

Göbeği kamufle etmenin yolları hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Kadınların bitmeyen derdi tabii ancak göbekler…

Göbeği kamufle etmenin yolları hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Kadınların bitmeyen derdi tabii ancak göbekler. Ne kadar zayıflanırsa zayıflansın, hangi diyet uygulanırsa uygulansın gerçi bir göbek sorunu her daim var. Lakin çözümü de var. İşte göbeğinden rahatsız olanlar için 6 moda hilesi.

Kruvaze elbiseler

Kruvaze elbiseleri giymekten hoşlanıyorsanız, robadan büzgülü kalıpları tercih etmelisiniz. Trend aksesuarlarla kolayca kombinleyebileceğiniz robadan gömlekler ve robadan elbiseler gardırobunuzda bulunması gereken parçalardan.

Koyu renkleri seçim edin

Karnı saklamanın bir diğer yolu da, daha koyu renkler giymekten geçiyor. Çünkü koyu renkler vücutta, daha bakımlı bir görüntü oluşturuyor.

Ceketler

Iş kıyafeti deyince, defalarca bele oturan ceketler kazanç akla. Azıcık kilo aldığınızda, hemen oversize parçalara sarılmayın. Bol kıyafetler, sizi daha kalın gösterir. Ofiste bele oturan, bez ceketleri tercih etmeniz, karnınızı azıcık olsun kamufle eder.

Yüksek bel

Yüksek kesin pantolon ve jeanler, karnınızı bastırarak daha ideal bir görünüş oluşturuyor. Benzersiz seçeneklerle, şık ve daha düz bir görüntü meydana getirmek mümkün.

Kemer takmayın

Kemer gibi aksesuarlar, karın bölgesine daha fazla dikkat çeker Kombinlerinizde, kalın kemerlerden uzak durmakta fayda var.

Peplum

Trend parçalardan olan peplum etekleri ve peplum üstleri memnuniyetle kullanabilirsiniz. Bir De karın çıkıntınızı da kapatmaya yardımcı olur.

özel içeriğidir.

{Makaleler} kategori içerikleri, Göbeği kamufle etmenin yolları konusu hakkında bilgiler, Göbeği kamufle etmenin yolları açıklaması, Göbeği kamufle etmenin yolları haberi, Göbeği kamufle etmenin yolları görselleri, Göbeği kamufle etmenin yolları iletişim, Göbeği kamufle etmenin yolları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + six =