Trend Konular kategorisinde yayınlanan Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Milletlerarası alanda Türkiye’nin en çok bilinen modacısı olarak muhabere edilen Hakan Akkaya farklı sektörlerde de tasarımlarını hayata geçiriyor…

Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Milletlerarası alanda Türkiye’nin en çok bilinen modacısı olarak muhabere edilen Hakan Akkaya farklı sektörlerde de tasarımlarını hayata geçiriyor. Hakan Akkaya Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin eşi Ayşen Zeybekçi’ye ait olan Turkuaz Dokuma için tasarladığı özel havlu ve bornoz koleksiyonunu Evteks Fuarı’nda satışa sundu.

Akkaya’nın katılımıyla gerçekleşen bu fuarda Akkaya imzalı havlu ve bornoz koleksiyonu görücüye çıkarıldı.‘Tasarımlarımla birçok insanın hayatında var almak benim için fazla hoş bir mutluluk’ diyen meşhur modacının heyecanı gözlerden kaçmadı.

{Makaleler} kategori içerikleri, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı konusu hakkında bilgiler, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı açıklaması, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı haberi, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı görselleri, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı iletişim, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty three − = thirty seven