Trend Konular kategorisinde yayınlanan 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri başlığı altınd bulabilirsiniz.

2018-19 Sonbahar kış takı trendleri hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Birbiriyle Uyumsuz Küpeler Bu sezon farklı geometrik formları ve şekilleri keşfetmekten korkmayın…

2018-19 Sonbahar kış takı trendleri hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Birbiriyle Uyumsuz Küpeler

Bu sezon farklı geometrik formları ve şekilleri keşfetmekten korkmayın. Cesaretinizi toplayın ve birbiri ile uyumsuz sallantılı küpelerin görünümünüze ekstra hacim kazandırmasına müsade verin.

80’ler Stili Takılar

80’lerin ihtişamını bu kış disko görünümü ile kucaklayın. Bunun için gösterişli broşlar, neon aksesuarlar ve gösterişli uçlara sahip altın zincirler ideal.

Zincir Kolyeler

Eğer günlük görünümünüze fazladan göz alıcılık kazandırmak istiyorsanız zincir kolyelerin bu sezon en iyi arkadaşınız olacağını söylemekte avantaj var. Uzun ve ışıltılı elbiselerinizle de fazla yakışacaklar.

Art Deco Formlar

Abartılı çizgiler, kuvvetli formlar ve çabasız şatafat, bu sezon karşılığını geometrik tasarımlarda buluyor. İkonik Art Deco stilinin ahenkli, mimari ve yapı karakterini yansıtan takılar, özel davetlerde takılmak üzere aksesuar kutunuzda hazır bulunmalı.

Metal Choker ve Torklar

Bu sezon kalabalıklar arasında fark edilmenizi sağlacak olansa altından, ışıltılı ve görkemli choker’lar. Çabasız bir görünüş için tepede olan yaka kazağınızın üzerine takabileceğiniz gibi küçük siyah elbiseniz ve cilt ceketinizle de kombinleyebilirsiniz.

Birdenbire Çok Yüzük(ler)

Birden çok yüzük takmanın ne kadar eğlenceli, istikrarsız ve çabasızca bohem olduğunu daha önce deneyimlediyseniz bu sezon da kendinizi bu keyiften yoksun bırakmamanızı öneririz. Daha evvelden bu alıcı kombinasyonları denemeyenler içinse altın kaide; denge, şüphesiz. Parmaklarınızın Feng Shui’sine uyarı ettiğiniz sürece harikulade görünmemeniz için hiçbir sebep yok.

(Bu yazı Oggusto.com’dan alınmıştır.)

{Makaleler} kategori içerikleri, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri konusu hakkında bilgiler, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri açıklaması, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri haberi, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri görselleri, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri iletişim, 2018-19 Sonbahar kış takı trendleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 16 =