Trend Konular kategorisinde yayınlanan 80’lerin modası geri döndü başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. 80’lerin modası geri döndü konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri 80’lerin modası geri döndü başlığı altınd bulabilirsiniz.

80’lerin modası geri döndü hakkında özet açıklama şu şekildedir:

80’lere damgasını vuran ve ayak tabanının altından geçirilen lastikli bantlarıyla herkes kadar aşina pantolonlar geri döndü…

80’lerin modası geri döndü hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

80’lere damgasını vuran ve ayak tabanının altından geçirilen lastikli bantlarıyla herkes kadar aşina pantolonlar geri döndü. Diğer adıyla üzengi pantolonları olan füzolar, bu sene vitrinlerde sık görülecek parçalar aralarında yerini aldı.

Füzo pantolon nasıl kombinlenir?

Füzo pantolon giyerken yapılan en büyük hatalardan biri pantolonun lastikli bantını üçgenin taban olmayan kenarı tabanınızın altından dinmek olacaktır, bunun yerine lastiği ayakkabınızın topuğunun altından geçirirseniz füzonuz olması gerektiği gibi gergin duracak ve bacaklarınızı epeyce biçimli gösterecektir.

Füzolar, ayrıca alışılmış keza de spor bir görünüm oluşturmaya yerinde parçalardır. Nasıl görüneceği yapacağınız kombine göre değişir.

Füzonuzu, herzamanki bir dış görünüş için volanlı gömlekler, blazerlar ve kazaklar ile kombinleyebilirsiniz.

{Makaleler} kategori içerikleri, 80’lerin modası geri döndü konusu hakkında bilgiler, 80’lerin modası geri döndü açıklaması, 80’lerin modası geri döndü haberi, 80’lerin modası geri döndü görselleri, 80’lerin modası geri döndü iletişim, 80’lerin modası geri döndü bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty three − twenty six =