Trend Konular kategorisinde yayınlanan Ev kadınları daha mutlu başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Ev kadınları daha mutlu konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Ev kadınları daha mutlu başlığı altınd bulabilirsiniz.

Ev kadınları daha mutlu hakkında özet açıklama şu şekildedir:

İngiltere’de yapılan ulusal mutluluk araştırmasının verilerine tarafından, ev kadınları çalışan kadınlara göre daha mutlu. Araştırma, ev kadınlarının evde vakit geçirirken daha az sıkıldığını ve kendini daha değerli hissettiğini belirtiyor…

Ev kadınları daha mutlu hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

İngiltere’de yapılan ulusal mutluluk araştırmasının verilerine tarafından, ev kadınları çalışan kadınlara göre daha mutlu.

Araştırma, ev kadınlarının evde vakit geçirirken daha az sıkıldığını ve kendini daha değerli hissettiğini belirtiyor. Kadınlar evde bebeğiyle süre geçirmekten daha fazla sevinç duyuyor ve işe dönmek istemiyor.

Kadınların iş alanında daha fazla rol almasını isteyen yeni bir düzenleme, karı koca çalışılması şartıyla 5 yaş altındaki çocuğun masrafları için aylık bin 200 sterlin (takriben 3 bin 500 TL) gibi bir ödeme öngörüyor.

Araştırmada hem, evlilerin bekârlara tarafından hayattan daha fazla keyif aldıkları ve daha gizli oldukları ifade ediliyor.

{Makaleler} kategori içerikleri, Ev kadınları daha mutlu konusu hakkında bilgiler, Ev kadınları daha mutlu açıklaması, Ev kadınları daha mutlu haberi, Ev kadınları daha mutlu görselleri, Ev kadınları daha mutlu iletişim, Ev kadınları daha mutlu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 42 = forty seven