Trend Konular kategorisinde yayınlanan Evliliğe ikna etmenin yolları başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Evliliğe ikna etmenin yolları konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Evliliğe ikna etmenin yolları başlığı altınd bulabilirsiniz.

Evliliğe ikna etmenin yolları hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Tanıştığımızda epeyce mutsuzdu…

Evliliğe ikna etmenin yolları hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Tanıştığımızda epeyce mutsuzdu. Otuzlu yaşlarının sonunda ve kariyer sahibi bir kadındı.

Evlenmek ve bir çocuk sahibi elde etmek istiyor oysa karşı çıkan erkekler konu evliliğe gelince anında ortadan yok oluyorlardı !

Artık kendi deyimiyle bıçak kemiğe öyle bir dayanmıştı ama, bu konuyu kökten çözmekti niyeti.

Son beş yıldır beraber olduğu sevgilisi de konu evlilikten açılınca kendisini terk edince soluğu benim yanımda almıştı.

Ne oluyordu da bu erkekler konu izdivaç olunca ansızın ortadan kayboluyorlardı ? Güzel bir kadındı, varlıklı ve kariyer sahibiydi.

Peki neydi yetkisiz olan ?

Kendisine uzun uzun bilinçaltında çalışan bazı programlardan laf ettim.

Bu programlar biz küçük bir çocukken, az önce mantık oluşmamışken bilinçaltımız tarafından dargın kararlardan oluşuyor ve maalesef çözülene dek da tüm hayatımızı yönetiyordu.

Muhtemelen kendisini de etkileyen böylesi bir program vardı hayatında. Fakat bu programı bulup dönüştürdüğümüzde evlenebileceği bir erkeği hayatına çekebilirdi veya şu lahza evlenmek istemeyen sevgilisinin kararı değişecek ve onunla evlenmeye karar verecekti.

Kendisine tüm bunları uzun uzun anlattım ve çalışmaya başladık.

Duygular güçlenmeye ve onu geriye çok geriye doğru götürmeye başladı.

Bir kaç eski ilişki, anne, babanın mutsuz evliliği, hepsinde de negatif duyguları vardı, başarıyla duygularını boşalttık.

Ama asıl olay bunlar değildi. Çabam bilinçaltının bu kodlamayı yaptığı olaya götürebilmekti onu….

Bilinçaltı 4. seansa değin kendini kitledi ve bizi başlıca olaya götürmedi.

O gün bütün da 4. seansımızdı, vücudundaki duygulardan kurtulduğu için oldukça rahatlamıştı. Ben ise bilinçaltının bizi bu kararın alındığı olaya götürmesini bekliyordum.

Seansa başladık, duyguları hissetmeye başladı, bilinçaltı gerilere gerilere çok gerilere gitti.

Üç yaşlarındaydı ve o gün anneannesinde kalmıştı. Anneannesi ve dedesinin inanılmaz bir evlilikleri vardı ve fazla mutlulardı. Sabah uyanmışlar, anneannesi ve dededi ona kahvaltı yaptırmışlardı. Her Zaman beraber sevinçle kahvaltılarını yapmışlar, sonra anneannesi ile beraber, dedeyi dükkanına gezgin etmişlerdi.

Yarım saat ya geçmişti, veya geçmemişti ancak kapı çaldı. Bir komşu kadın bağırarak, dedenin dükkanda vefat ettiğini söylüyordu. O an anneannenin ağlayarak, bağırarak şu sözleri söylediğini duydu : “Ben kocasız kalmak, yalnız kalmak için mi evlendim !

İşte hemen şimdi 3 yaşında olan danışanımın bilinçaltı o gün bir tescil almıştı. “Evlenirsen sen de yalnız kalırsın, kocan ölür!

Evet, bilinçaltı bazen böylesine garip kararlarla hayatımızı yönetebiliyor işte. Ta ancak biz farkına varıp çözümleyene değin.

A.Nilgün Aktaş
NLP Uzmanı, Eğitmeni & Profesyonel Hayat ve İlişki Koçu
Milliyet

{Makaleler} kategori içerikleri, Evliliğe ikna etmenin yolları konusu hakkında bilgiler, Evliliğe ikna etmenin yolları açıklaması, Evliliğe ikna etmenin yolları haberi, Evliliğe ikna etmenin yolları görselleri, Evliliğe ikna etmenin yolları iletişim, Evliliğe ikna etmenin yolları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

75 − = sixty six