Trend Konular kategorisinde yayınlanan Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi başlığı altınd bulabilirsiniz.

Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Size 2…

Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Size 2. Dünya Savaşı anılarının sindiği bir evliliğin ilham verici hikayesini anlatmış mıydık?

Dünya Savaşı’nın son aylarına yaklaşılmış, savaşın sonu yavaşça görülmeye başlamış…

s-cab427b557f7ff9f73397b1d3b5cfa13fd88a1Amerikan hava filosunun başarılı pilotlarından Claude Hensinger, Japonya üzerinde uçuş gerçekleştirirken motoru bir anda alev almaya başlar. O ve mürettebatı alevi söndürmeye çalışsa da fayda etmez.

Çaresiz, kurtuluş umuduyla uçaktan atlarlar.

s-abd8df0c7611d7c4f9d8c9a5ee9ce4d82d2a9cEkibin tüm üyeleri bölgenin ayrı noktalarına iniş sağlarken Hensinger’ın şansı böylece yaver gitmez. İniş yaptığı yer sivri kayalıklarla çevrilidir ve hayatta kalabileceği iniş aralığını bulmakta zorlanır.

Buna rağmen tecrübesi onu yaya bırakmaz ve küçük sıyrıklarla kurtulacağı, doğaüstü bir atlayış gerçekleştirir.

s-07ec309efcdd6e0c7feac0fe7143402f2831e1Fakat iniş yaptığı alanda ona muavin olacak kimse yoktur, bu yüzden ne dek süreceğini bilmediği bir hayatta kalma mücadelesine başlar. Buz gibi havada onu koruyacak tek yardımcısı yeniden onu hayatta tutan paraşütüdür, ayrıca ısınmak hem de uyuyabilmek için paraşütünü türlü şekillerde kullanır.

Hikaye bu ya, şansı yaver giden Hensinger aynı günün sabahı bulunur…

s-7f288177c6bf15be2a1a613ff4b5b3b3ab4223Birincil tedavisi gerçekleştirilir ve şoku atlattıktan sonra evine dönmesi için bir uçak ayarlanır. O eve dönüş yolculuğunda onun hayatını ansızın pozitif defa kurtaran paraşütünü de edinmek ister zira hem kurtarıcısı hem de dostu olmuştur bu kumaş parçası.

Hensinger evine döner ve hayatının bu kırılma noktasının gerisinde onu bekleyen kadın olan Ruth’a evlenme teklifi eder…

s-4584c9e721a97ee0c805eeabe11155391c3942Fakat teklifi diz çöküp takılan aydınlık bir yüzükle değil, eline aldığı paraşütüyle eder. Hatta teklifini “Bu paraşüt benim hayatımı kurtardı, bunun senin gelinliğin olmasını istiyorum” diyerek etmiştir.

Ruth evlilik teklifine sevinirken bir yandan da şaşkınlıkla paraşüte bakıp kalır lakin ricası gerçekleştirir.

s-2d4cf17f8a12fc56a30e8810def60518418d8bBir terzi bulup paraşütü gelinlik haline getirir, artık hayatlarını birleştirecekleri nikah için her şey hazırdır. Hensinger hayatını iki kez kurtaran dostunu, hayatını birleştireceği kadının üzerinde bir kez daha görür, bir kez daha selamlaşır.

İşte, yaşam böyle…

{Makaleler} kategori içerikleri, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi konusu hakkında bilgiler, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi açıklaması, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi haberi, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi görselleri, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi iletişim, Kocasının Hayatını Kurtaran Paraşütü Düğününde Gelinlik Olarak Kullanan Kadının Aşk Dolu Hikayesi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

40 + = forty three