Trend Konular kategorisinde yayınlanan Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları başlığı altınd bulabilirsiniz.

Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Burberry 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Burberry’nin tasarımcısı Riccardo Tisci, keza herzamanki keza de asi bir tavsa sahip yeni koleksiyonuyla karşımıza çıktı…

Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Burberry 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Burberry’nin tasarımcısı Riccardo Tisci, keza herzamanki keza de asi bir tavsa sahip yeni koleksiyonuyla karşımıza çıktı. Tisci’nin cadde giymene olan merakını Givenchy’nin tasarımlarını yaptığı zamanlardan gayet iyi biliyoruz. Bu yeni koleksiyonunda da “Burberry isn’t good for you” yazılı elbiseler, beyzbol ceketler ve aydınlık ve baskılı parçalar ile sokak stilini en iyi şekilde yansıtan tasarımcı, İngiliz stilini de klasik çizgiye sahip bej renk ağırlıklı ekip ve elbiselerle gözler önüne serdi.

Victoria Beckham 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Turkuaz, leylak, kırmızı ve beyaz renklerin dominant olduğu Victoria Beckham defilesinde, canlı renk kombinleri kış sezonuna bahar havası getirdi. Maxi boy etek ve elbiselerin ön planda olduğu moda şovu, 70’lerin silüetine aksan yaptı.

Osman 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonları içerisinden en esrarengiz olanı Osman’dı diyebiliriz. Simsiyah bir atmosferde sunduğu koleksiyona, deri kıyafetler ve tül ayrıntı damga vurdu. Siyahın hakimiyeti aşağıda olan koleksiyonun uzun ve şişmiş elbiseleri dikkat çekti.

Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Sezonun en romantik parçalarının bir arada bulunduğu Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonu; şifon parçalar, uçuş uçuş etekler, maxi zirve elbiseler ile aslında rüya gibiydi. Koleksiyonda çoğu kez görülen pembe tonları, 70’lerin ikonik duvar kağıtlarından esinlerek kullanıldı.

Vivienne Westwood 2019-20 Güz/Kış Koleksiyonu

Vivienne Westwood, birçok parçasında baskı ve çeşitli mesajlar yer alan bir koleksiyon sundu ve yalnızca kıyafetleriyle yok, makyaj stiliyle de Londra Moda Haftasının en sıra dışı görünümlerine imza attı.

(Bu yazı ilk kez oggusto.com’da yayınlanmıştır.)

özel içeriğidir.

{Makaleler} kategori içerikleri, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları konusu hakkında bilgiler, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları açıklaması, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları haberi, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları görselleri, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları iletişim, Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış koleksiyonları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = two