Trend Konular kategorisinde yayınlanan Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Amine Gülşe gelinliklikleri ve fiyatlarıyla gündemde…

Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Amine Gülşe gelinliklikleri ve fiyatlarıyla gündemde. Amine Gülşe düğününde 3 ayrı gelinlik giydi. Amine Gülşe gelinliklerinin fiyatları yarım milyondan pozitif.

Amine Gülşe’nin son gelinliği ise bir after party elbisesi olarak tasarlandı. Düğünün basına kapalı kısmında giydiği mini omuzları açıkta bırakan, etek uçlarında tüy detayları olan kısa gelinlikle Amine Gülşe düğününde eğlendi. 

amine-gulse-mini-gelinlik-after-p-1jvR.j

Amine Gülşe ve Mesut Özil düğününün yankıları sürüyor. Bilhassa Amine Gülşe’nin gelinlikleri düğünün en çok konuşulan detayları arasında. Amine Gülşe gelinlik tercihinde birbirinden öbür 3 tasarım seçti. Biri Berta tasarımı olan Amine Gülşe gelinliklerinin fiyatlarının ise yüksekliği konuşuluyor. Amine Gülşe’nin gelinliklerinin fiyatlarını yarım milyon liradan fazla olduğu konuşuluyor. 

amine-gulse-gelinlik-tasarim-bert-rBKC.j

Amine Gülşe’nin ilk gelinliği son yıllarda kraliyet kadınlarının giymeyi tercih ettiği klasik çizgilere sahip bir gelinlikti. Mesut Özil ile imam nikahının kıyıldığı sırada görüntülenen birincil gelinlikle Amine Gülşe ve Mesut Özil yalnızca resim çekiminde kullandı. 

amine-gulse-ikinci-gelinlik-imam-XZ0B.jp

Amine Gülşe’nin en çok bilinen olduğumuz ikinci gelinliği ise Berta tasarımı. Askılı, hafif kabarık ve taşlı detayları olan gelinliği Amine Gülşe düğün töreni sırasında ve düğününün birincil saatlerinde giydi. 

amine-gulse-gelinlikleri-ve-tasar-XX0U.j

Amine Gülşe gelinliğini kıymetli taşlarla süslü bir taç ve gerdanlık ile tamamladı. Saçlarını ise doğal dalgalı ve açık bir formda tuttu. 

amine-gulse-gelinlikleri-wQtY.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı konusu hakkında bilgiler, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı açıklaması, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı haberi, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı görselleri, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı iletişim, Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + 5 =