Trend Konular kategorisinde yayınlanan Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Ünlü rock şarkıcısı Avril Lavigne’ın müzik tercihi gibi gelinlik tercihi de sert oldu.Sk8er Boi şarkısı ile 2000’li yılların başında ünlü olan genç rockçı Avril Lavigne geçtiğimiz günlerde ikinci kez dünya evine girmişti.Lavigne’in basından sıcacık yapılan düğününe i…

Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Ünlü rock şarkıcısı Avril Lavigne’ın müzik tercihi gibi gelinlik tercihi de sert oldu.

Sk8er Boi şarkısı ile 2000’li yılların başında ünlü olan genç rockçı Avril Lavigne geçtiğimiz günlerde ikinci kez dünya evine girmişti.

Lavigne’in basından sıcacık yapılan düğününe ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İngiliz basınından Daily Mail’in haberine kadar Lavigne Güney Fransa`da bir şatoda gerçekleşen düğününde siyah bir gelinlik giymeyi seçim etti.

Rock grubu Nickelback`in solisti Chad Kroeger ile hayatını birleştiren 28 yaşındaki şarkıcının, Monique Lhuillier marka siyah gelinliği şatonun gotik konseptine de uyuyordu. Çift, üç jurnal bir kutlama yaptı.

Geçen sene Ağustos ayında Lavigne ile nişanlanan Kroeger ise beraberlikleri ile ilgili “Bu kere felek araya girmiş gibiydi. İçimden bir ses bunun kaçmasına izin verme diyordu” şeklinde konuştu.

 

 

{Makaleler} kategori içerikleri, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! konusu hakkında bilgiler, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! açıklaması, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! haberi, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! görselleri, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! iletişim, Avril Lavigne’in iç karartan gelinliği! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − six =