Trend Konular kategorisinde yayınlanan Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

İsrailli model Bar Refaeli, baş manken olarak podyuma çıktığı Antalya’da, Türk gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Türkiye’yi kendi ülkeme benzetiyorum” Türkiye’de olduğu için mutlu olduğunu dile getiren İsrailli manken, “Çok mutlu hissediyorum…

Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

İsrailli model Bar Refaeli, baş manken olarak podyuma çıktığı Antalya’da, Türk gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

“Türkiye’yi kendi ülkeme benzetiyorum”

Türkiye’de olduğu için mutlu olduğunu dile getiren İsrailli manken, “Çok mutlu hissediyorum. Çünkü Türkiye’yi kendi ülkeme benzetiyorum.” dedi.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

“Aile hayatım ve kariyerim iyi”

Gazetecilerin yeni yaşını kutladığı Refaeli, geride kalan yıllarını kısa bir şekilde değerlendirerek, “Umarım yaptığım şeyden duyduğum tatmin ve mutluluğum devam eder. Şu başlıca değin aile hayatım ve kariyerim iyi gitti. Ve dengeli gitti. Umarım buna devam edebilirim, ruhsal olarak kendimi daha geliştirebilirim.” şeklinde konuştu.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

“Yaşam tarzıma uyan bir noktadayım”

En büyük hayalini tatmin olarak ifade eden Refaeli, Her şeyden memnun edinmek. Bence insanı destekleyen, hayata tutunmasını sağlayan unsur memnuniyettir. En büyük hayalim memnuniyetimin artmasıdır. Mutluluğumun devam ettiği dönemdeyim. Bu dönemden de memnunum. Daha fazlasını isteyen biri değilim fakat kariyerimin azaldığı bir dönemde olduğumu düşünmüyorum. Doğrusu hayat tarzıma uyan bir noktadayım.” diye konuştu.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

“Oyunculuğu sınamak istedim”

2013 yılında oynadığı filme değinen İsrailli manken, “Film ile yeni bir kulvar açtığımı söyleyemem. Oyunculuğu sınamak istedim. İstediğimin oyunculuk olmadığını anladım. Sonradan da oyunculuk üstüne bir kariyer gerçekleştirmek istemedim.” ifadelerini kullandı.

{Makaleler} kategori içerikleri, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı konusu hakkında bilgiler, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı açıklaması, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı haberi, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı görselleri, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı iletişim, Bar Refaeli Antalya’da podyuma çıktı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty four + = sixty six