Trend Konular kategorisinde yayınlanan Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork başlığı altınd bulabilirsiniz.

Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork hakkında özet açıklama şu şekildedir:

DMxNetWork özel koleksiyonu, üçüncü sezonuyla görücüye çıktı…

Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

DMxNetWork özel koleksiyonu, üçüncü sezonuyla görücüye çıktı. Dinç ve kendine güvenen kadınlara özel parçalardan oluşan koleksiyon elmaelma.com’da.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-o4HZ

Tarzı ve stiliyle ilham kaynağı olan Derin Mermerci ile NetWork‘ün kuvvetli tasarım anlayışını bir araya getiren DMxNetWork koleksiyonu, Güz/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin bariz ve benzersiz tarzını yansıtan gizli formlu kilit parçaların yanı sıra, en çetin kış günlerinde bile stilinden imtiyaz tahsis etmek istemeyenlere kibar ve iddialı alternatifler sunuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-SnLO

DMxNetWork koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında kaşmir trikolar, yüksek belli pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda büyük bir alaka uyandıran yarım kollu elbiseler bu sezon da beklentileri karşılarken, trikolar dantel detaylarıyla, sırt ve omuz dekolteleriyle farklılaşmaya başlıyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-tP6T

 Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir tarzı sinyâl ediyor. Dış giyimde kadife iplikle örülmüş trikolar ve hafif tüylü zarif kabanlar sezonun hakkını verirken somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve gold koleksiyonun başlıca renk paletini oluşturuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-cMte

Derin Mermerci’nin sürprizlerle batmış stili DMxNetWork koleksiyonu baştan sona bu sezon yılbaşı davetlerine de ilham veriyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız ayrıntılı smokin ekip umulmadık bir kış stilini vurgularken saten elbiselerin üzerine giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar ve belin zarafetini gözler önüne seren kemerler eşsiz bir gece tarzının altını çiziyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-djWN

İşte koleksiyondan Derin Mermerci’nin modelliğini yaptığı parçalar…

derin-mermerci-network-2019-koleksi-0r7T

derin-mermerci-network-2019-koleksi-D7vG

{Makaleler} kategori içerikleri, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork konusu hakkında bilgiler, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork açıklaması, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork haberi, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork görselleri, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork iletişim, Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty + = 33