Trend Konular kategorisinde yayınlanan Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. başlığı altınd bulabilirsiniz.

Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi…

Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. Zerafetin böylesi! İşte düğününden kareler:

42992_8.jpg

Eski Dünya Güzeli model ve oyuncu Azra Akın, 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile Tekirdağ’da düzenlenen sade bir törenle evlendi.

42992_1.jpg

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, erkek arkadaşı Atakan Koru ile Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa İlçesi’nde düğün masasına oturdu.

42992_2.jpg

Çiftin nikahını Süleymanpaşa Belediye Başkanı CHP’li Ekrem Eşkinat kıydı. Nikaha, çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı.

42992_3.jpg

Azra Akın ve Atakan Koru’nun düğünü ise 26 Ağustos 2017 tarihinde Keşan İlçesi’ne alt Bahçeköy’deki bir kır lokantasında yapılacak. Çift, kır lokantasının bahçesinde Trakya’ya özgü nikah töreniyle evlenecek.

42992_4.jpg

Azra Akın ve Atakan Koru düğün hazırlıklarını tamamlarken, çiftin Darüşşafaka Cemiyeti’ne yaptıkları bağış üzerine hazırlanarak, üstünde ‘Eğitimde fırsat eşitliğine destek devretmek için, bu mutlu günümüzde sizin için Darüşşafaka’ya bağış yaptık’ notuyla basılan iddiasız davetiyeleri dikkat çekmişti.

42992_5.jpg

Azra Akın’ın gelinliği fazla beğenildi. Galia Lahav tasarımı giyen Azra Akın’ın gelinliği daha çok konuşulacağa benziyor.

42992_6.jpg

Düğünün davetlileri aralarında Azra Akın’ın yakın arkadaşları Arzum Onan ve Songül Öden’de vardı.

42992_7.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. konusu hakkında bilgiler, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. açıklaması, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. haberi, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. görselleri, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. iletişim, Dünya güzelimiz Azra Akın 4 yıldır beraber olduğu Atakan Koru ile evlendi. bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 73 = seventy seven