Trend Konular kategorisinde yayınlanan Gelinliği için beş kilo alacak başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Gelinliği için beş kilo alacak konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Gelinliği için beş kilo alacak başlığı altınd bulabilirsiniz.

Gelinliği için beş kilo alacak hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Geçen ay Brad Pitt’le nişanlanan ve bu yaz nikâh masasına oturma planları yapan meşhur oyuncu Angelina Jolie, düğünden önce şişmanlamak istiyor.İngiliz Dail Mail Gazetesi’nde yer alan habere kadar Jolie, gelinliğin içinde daha iyi gözükmek için kontrollü bir şekilde beş kilo…

Gelinliği için beş kilo alacak hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Geçen ay Brad Pitt’le nişanlanan ve bu yaz nikâh masasına oturma planları yapan meşhur oyuncu Angelina Jolie, düğünden önce şişmanlamak istiyor.

İngiliz Dail Mail Gazetesi’nde yer alan habere kadar Jolie, gelinliğin içinde daha iyi gözükmek için kontrollü bir şekilde beş kilo alacak.

Joile, ünlü İngiliz şef Jamie Oliver’dan kendisi için özel bir perhiz listesi hazırlamasını istedi. Brad Pitt de aşırı cılız görüntüsü yüzünden eleştirilen Jolie’yi kilo alması için teşvik ediyor.

Peki Jolie daima bu kadar cılız mıydı dersiniz? Kendiniz karar verin!

{Makaleler} kategori içerikleri, Gelinliği için beş kilo alacak konusu hakkında bilgiler, Gelinliği için beş kilo alacak açıklaması, Gelinliği için beş kilo alacak haberi, Gelinliği için beş kilo alacak görselleri, Gelinliği için beş kilo alacak iletişim, Gelinliği için beş kilo alacak bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty two − 73 =