Trend Konular kategorisinde yayınlanan İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! başlığı altınd bulabilirsiniz.

İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Abiye koleksiyonundaki başarısına gelinlik tasarımlarıyla gösterişli çıkış yapan Aşkın Goksu; Hürrem Sultan koleksiyonunu yapmasındaki en büyük sebebinin ise, bugünün ayakları üzerinde duran, ne istediğini bilen ve hedeflerine bu noktada ilerleyen iyi bir benzeyen, iyi bir anne…

İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Abiye koleksiyonundaki başarısına gelinlik tasarımlarıyla gösterişli çıkış yapan Aşkın Goksu; Hürrem Sultan koleksiyonunu yapmasındaki en büyük sebebinin ise, bugünün ayakları üzerinde duran, ne istediğini bilen ve hedeflerine bu noktada ilerleyen iyi bir benzeyen, iyi bir anne olan Türk kadınlarına Hürrem Sultan’ı çok benzettiği için  koleksiyonuna yansıtmak istediğini ifade ediyor.

Aşkın Göksu, Osmanlı tarihinde ki gelmiş geçmiş en dinç kadınlarından biri olan Hürrem Sultan’dan esinlenen koleksiyonunda ipekli şantuk, kristal boncuklar ve swarovskiler hemen hemen göz kamaştırıyor. Osmanlı döneminde kullanılan şişkin etekler ise koleksiyonun en dikkat çekenleri aralarında yer alıyor.

 

{Makaleler} kategori içerikleri, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! konusu hakkında bilgiler, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! açıklaması, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! haberi, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! görselleri, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! iletişim, İşte ‘Hürrem Sultan’ koleksiyonu! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty six − = forty