Trend Konular kategorisinde yayınlanan Kimdir? başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Kimdir? konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Kimdir? başlığı altınd bulabilirsiniz.

Kimdir? hakkında özet açıklama şu şekildedir:

-A A+ Istek İmamoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ne iş yapıyor? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nun biyografisi 31 Mart 2019 lokal seçimleri sonrası herkes tarafından merak ediliyor…

Kimdir? hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

-A A+

Istek İmamoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ne iş yapıyor? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nun biyografisi 31 Mart 2019 lokal seçimleri sonrası herkes tarafından merak ediliyor. Dilek İmamoğlu’nun mesleği, ailesi, çocuklarının yanı sıra eşi Ekrem İmamoğlu ile yaptığı iki taraflı çalışmaların detayları da elmaelma.com’daki Istek İmamoğlu biyografisi sayfasında. Dilek İmamoğlu bütün adıyla Dilek Kaya İmamoğlu, 18 Kasım 1974 doğumlu. Istek İmamoğlu aslen Trabzonlu ve ilköğretimini de Trabzon’da tamamlamış. Istek İmamoğlu’nun ailesi tekstil işiyle uğraşıyor. Dilek İmamoğlu da ailesinin şirketinde finans işleriyle ilgileniyor. bununla birlikte Dilek İmamoğlu eşi Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde ilçedeki sosyal mesuliyet programlarına destek oluyordu. 

Istek İmamoğlu, İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu. Sonra ise Halk Yönetimi bölümünü bitirdi. Dilek İmamoğlu halen doktora yapmakta. 

DILEK İMAMOĞLU VE EKREM İMAMOĞLU NASIL NEREDE TANIŞTI?

Istek İmamoğlu ile eşi Ekrem İmamoğlu bir aile ortamında tanışıyorlar. Aslen Trabzonlu olan ikili kısa bir sürede izdivaç kararı alıyorlar. Istek İmamoğlu ile eşi Ekrem İmamoğlu, 18 Kasım 1995 yılında sade bir törenle evleniyorlar. 

Dilek İmamoğlu düğün ve gelinlik fotoğrafı

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sürecinde Ekrem İmamoğlu eşi Istek İmamoğlu ile düğünlerinden bir fotoğrafı da takipçileriyle paylaşmıştı.İşte o görüntülerden bir diğer fotoğraf…

Dilek İmamoğlu Ekrem İmamoğlu düğün görüntüleri

ISTEK İMAMOĞLU’NUN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

45 yaşındaki Dilek İmamoğlu genç görünümüne rağmen 3 çocuk annesi. Üstelik çocuklarından biri boyunu aşmış durumda. Istek İmamoğlu’nun 2’si erkek 1’i kız 3 çocuğu var. En büyük oğlunun adı Mehmet Selim İmamoğlu, ortanca çocuğunun adı Semih İmamoğlu ve en ufak çocuğunun adı ise Beren İmamoğlu. 

Dilek İmamoğlu ailesi ve çocuklarının en yeni fotoğrafı

İmamoğlu ailesi 31 Mart Yerel seçimlerinin olduğu sabahtan ailece sabahtan kahvaltısından çekilen bu fotoğrafı sevenleriyle paylaşmışlardı. Istek İmamoğlu seçim maratonu esnasında eşi Ekrem İmamoğlu ile olan 23 takvim evliliğini ‘mutlu oldum’ diyerek özetlemişti.

1 GÜNÜ TEKERLEKLİ SANDALYE İLE GEÇİRMİŞ

Istek İmamoğlu, eşi Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde ilçenin eksiklerinin tespiti konusunda da elini taşının altına koymuş bir isim. Sokakları tek tek gezen Istek İmamoğlu, eksikleri bir rapor halinde eşine sunmuş. Keza engellilerin gizli ulaşımı ve yaşaması için bir günü ilçede tekerlekli sandalye ile geçiren Dilek İmamoğlu’nun ortaya koyduğu yetersiz listesi Beylikdüzü’ndeki engellilerin hayatını değiştirecek kolaylıkların gerçekleşmesine neden olmuş. 

Dilek İmamoğlu tekerlekli sandalye görüntüleri

DILEK İMAMOĞLU EŞİNİ BÖYLE ANLATMIŞTI

Ekrem’in en sevdiğim özelliği arı gibi çalışan ve sorumlu olması. Ama en sevmediğim özelliği de yeniden çok çalışkan ve sorumluluk sahibi olması. (Gülüyor) Ekrem üzerine düştüğü her işe fazla fazla mesai harcar. Her işine epeyce önem verir. Sorumluluğunu her noktada taşır. Başarılı olmasının en esas noktası da bu sahiden bu kadar gayretli olması.

{Makaleler} kategori içerikleri, Kimdir? konusu hakkında bilgiler, Kimdir? açıklaması, Kimdir? haberi, Kimdir? görselleri, Kimdir? iletişim, Kimdir? bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− two = five