Trend Konular kategorisinde yayınlanan Love for Koton Koleksiyonu 2019 başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Love for Koton Koleksiyonu 2019 konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Love for Koton Koleksiyonu 2019 başlığı altınd bulabilirsiniz.

Love for Koton Koleksiyonu 2019 hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Kışın renkli giyinmeyi sevenler için Koton’un yeni kapsül kolekiyonu Love For Koton 2019 elmaelma.com’da.Love for Koton Koleksiyonu, sezonun en trend renk ve desen kombinasyonlarını tek bir kapsülde sunuyor…

Love for Koton Koleksiyonu 2019 hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Kışın renkli giyinmeyi sevenler için Koton’un yeni kapsül kolekiyonu Love For Koton 2019 elmaelma.com’da.

love-for-koton-koleksiyonu8-z6xw.jpg

Love for Koton Koleksiyonu, sezonun en trend renk ve desen kombinasyonlarını tek bir kapsülde sunuyor. Farklı desen ve renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlarda eğlenceli sloganların desenlere dönüşümü gerçekleşiyor. Koleksiyonda canlı renkler, olağan ve vakitsiz tonlarla bir araya geliyor.

love-for-koton-koleksiyonu-GoSI.jpg

Parlak renkli kontrast dikişlerin, büyük volanların, uzun kolların ve oversize kesimlerin yer aldığı kapsülde sloganların sezona etkisi de net bir şekilde vurgulanıyor. ‘Love is not a game’ ve ‘Beautiful’ sloganlarının kullanıldığı tasarımlar, çubuk çizgi ve puantiye desenleriyle birlikte kullanılıyor.

love-for-koton-koleksiyonu3-eqBM.jpg

Sarı, pembe ve mor gibi canlı renklerin gri, lacivert ve kırmızı gibi vakitsiz tonlarla dengelendiği kapsülde triko, pantolon ve kabanlar baş rolü üsteleniyor. Şehrin farklı stillerine odaklanan kapsülde renkli tüvit ve ekose ceket-etek takımları da yer alıyor.

love-for-koton-koleksiyonu2-1vtN.jpg

İşte koleksiyondan bir kaç örnek….

love-for-koton-koleksiyonu5-K7zU.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Love for Koton Koleksiyonu 2019 konusu hakkında bilgiler, Love for Koton Koleksiyonu 2019 açıklaması, Love for Koton Koleksiyonu 2019 haberi, Love for Koton Koleksiyonu 2019 görselleri, Love for Koton Koleksiyonu 2019 iletişim, Love for Koton Koleksiyonu 2019 bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty six − 49 =