Trend Konular kategorisinde yayınlanan Omuzlarda saç modelleri! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Omuzlarda saç modelleri! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Omuzlarda saç modelleri! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Omuzlarda saç modelleri! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Omuz hizası saç kesimleri gece davetlerinde nasıl kullanılıyor? 2014 yılında ara yükseklik saçlarınıza buluş gelsin!Peruk görünümü, topuz ya da ufak dalgalar…Omuz hizasındaki saçlarınızı sıradanlıktan kurtarmanın vakti geldi…

Omuzlarda saç modelleri! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Omuz hizası saç kesimleri gece davetlerinde nasıl kullanılıyor? 2014 yılında ara yükseklik saçlarınıza buluş gelsin!

.jpg

Peruk görünümü, topuz ya da ufak dalgalar…

Omuz hizasındaki saçlarınızı sıradanlıktan kurtarmanın vakti geldi. Ünlülerde ilham alarak daha gözü kara, daha seksi ve daha rahat saç modellerini denemeye ne dersiniz?

45621.jpg

Omuz hizasındaki saçlarınızı ortadan ikiye ayırın. Saçlarınızı havluyla kurutun ve saç kurutma makinesiyle kurutmadan önce saça parıltı ve hacim veren saç serumlarından kullanın.

Fön makinesiyle saçlarınızı kuruturken, saçlarınıza parmaklarınızla şekil vermelisiniz. Eğer saçlarınız artı dağınık görünüyorsa o halde bir saç maşası yardımıyla saçlarınızın uçlarını dışa dürüst kıvırın.

45622.jpg

Cobie Smulders’ın da tercih ettiği dolgun ve yumuşacık peruk modeli, doğal dalgalı saçlar için ideal.

Saçlarınızın köklerine yoğunluk vererek, saçınıza şekillendirici bir saç kremi uygulayın. Saçtaki dalgalara şekil verici özellikteki kremleri ya da saç spreylerini tercih ederseniz daha iyi sonuç alırsınız. Saçlarınızı ters yöne dürüst kurutarak hacimlendirin.

Saçınızdaki doğal dalgaları hafifçe şekillendirmek için maşayla saçlarınızı hafifçe kıvırın. Saçlarınızın uçlarındaki lülelerin daha sıkı olmasına itina gösterin.

Saçlarınızdaki dalgaları sabitlemek için sprey kullanın.

45623.jpg

Eğer katılacağınız davette mdern tasarımlı bir elbise giymeyi düşünüyorsanız, bu dümdüz saç modeli sizin için ideal.

Natalie Portman’ın dümdüz saçları saç modelini ortaya çıkarıyor. Bu model için saçlarınızın nasıl göründüğünün önemi büyük. Saçlarınız dinç ve parlak olmalı.

Saçlarınızı kurutmadan önce saçı besleyen ve parlaklık veren düzleştirici etkin bir serum uygulayın ve fön makinesiyle saçlarınızı kuruturken bir yanlamasına tarayın.

Tarayarak kuruttuğunuz saçlarınıza 2. kere düzleştirici ve ısı koruyucu serum uygulayın ve saçlarınızı düzleştiriciyle şekillendirin.

45624.jpg

Golden Globes ödülleri için Grace Kelly’den ilham bölge Cate Blanchett’in saçları gecenin yıldızıydı.

Bu görünümü tekrar yakalayabilmek için saçlarınızı yandan ayırarak tarayın ve ısıtılan bigudileri kullanarak saçlarınızı sarın. Bu şekilde retro dalgalarla hareketlenen saçlarınız Hollywood’un ihtişamını size yansıtacak.

Saç modeling modern bir dokunuş katmak için saçlarınızı kabartarak tarayın. Yüzünüzü çekreleyen saçları bir saç spreyi yardımıyla geriye doğru tarayın.

Saç modelinizi korumak için bolca saç spreyi kullanmalısınız.

45625.jpg

Tatlı feminen bir tarz için, hoş şarkıcı Jewel 1920’lerin dalgalı saçlarını kendi tarzına uyarlamış.

Saçınızı ortadan ayırın ve ön kısmından bir parça saçı gevşek bırakarak arkada sımsıkı bir topuz yapın.

Eğer saçlarınız fazla kısaysa saçınıza Fransız örgüsü yaparak saç spreyi ve tel tokalarla şekillendirin.

Saçınızın önünde gevşak bıraktığınız saç tutamını kıvırın ve parmaklarınızla düzeltin.

45626.jpg

Claire Danes de kısa saçın rahatlığına alışan ünlülerden. Danes kısa küt saçlarının uçlarını içeri doğru kıvırarak güzel ve retro bir hava yakalamış.

Bu saç modeli için saçlarınızı kurutup düzleştirdikten sonradan saç spreyi yardımıyla saçlarınıza volüm verin. sonradan ısıtılan bigudilerle yalnızca saçlarınızın uçlarını sarın. Birkaç dakika bekledikten daha sonra bigudileri çözün ve saçlarınızdaki dalgayı parmaklarınızla düzeltin.

45627.jpg

Victoria’s Secret’ın güzel meleklerinden model Karlie Kloss omuz hizasındaki saçlarını doğal bir biçimde bırakmış.

Karlie Kloss’un saçları gibi çabasız ama hoş saçlara kavuşmak için yapmanız gerekenler gayet kolay.

Saçlarınızı yıkadıktan sonra adeta en ince ayrıntısına kadar kuruyana değin hafluda bekletin. Nemli saçlarınıza oldukça çok deniz tuzu saç spreyi uygulayın ve dairesel fırçalarla tarayarak kurutun.

45628.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Omuzlarda saç modelleri! konusu hakkında bilgiler, Omuzlarda saç modelleri! açıklaması, Omuzlarda saç modelleri! haberi, Omuzlarda saç modelleri! görselleri, Omuzlarda saç modelleri! iletişim, Omuzlarda saç modelleri! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 10 =