Trend Konular kategorisinde yayınlanan Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri başlığı altınd bulabilirsiniz.

Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Yıllar sonradan Kıbrıs’ta sahne alacak olan Özcan Deniz, istekleriyle şaşırttı. 29 Haziran’da konser verecek olan ünlü usta; eşi Feyza Deniz, bir yaşındaki oğlu Kuzey ve annesini de yanına götürecek…

Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Yıllar sonradan Kıbrıs’ta sahne alacak olan Özcan Deniz, istekleriyle şaşırttı.

29 Haziran’da konser verecek olan ünlü usta; eşi Feyza Deniz, bir yaşındaki oğlu Kuzey ve annesini de yanına götürecek. Meşhur şarkıcı için 300 metrekarelik panoramik deniz manzaralı kral dairesi tayin edildi.

Ailesi ve oğlunun 4 bakıcısıyla konserden üç gün evvelden Yavru Vatan’da tatil yapacak olan Deniz’in özlem listesinde 6 suit oda ile 3 vito vasıta da var.

Katı kapattırdı

Özcan Deniz hayranlarının sanatçıyla benzer katta konaklamak istemesi üstüne otel yönetimi, Özcan Deniz’in bulunduğu kattaki 16 odayı kapattı.

Şarkıcının güvenliği için de 3 gün boyunca odasının kapısında özel korumalar nöbet tutacak.

Ailesinin yanı sıra tatile oğlunun 4 bakıcısını da götürecek olan Özcan Deniz, her bir bakıcı için ayrı olarak odalar görev edilmesini istedi.

Şarkıcı, üç günlük tatilde kendisi ve ailesi için özel yemek listesi hazırlanmasını istek etti. Iyice organik beslenen Feyza Deniz için günler öncesinden mönü hazırlığına başlandı

{Makaleler} kategori içerikleri, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri konusu hakkında bilgiler, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri açıklaması, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri haberi, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri görselleri, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri iletişim, Özcan Deniz’in tatil için özel istekleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− three = seven