Trend Konular kategorisinde yayınlanan Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? başlığı altınd bulabilirsiniz.

Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Meşhur model Tülin Şahin ikinci kere evlendi…

Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Meşhur model Tülin Şahin ikinci kere evlendi. Tülin Şahin 9 aydır ilişki yaşadığı Pedro de Noronha ile evlendi. Meşhur modelin nikah haberini alanlar Tülin Şahin’in kiminle evlendi, Tülin Şahin’in eşi Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli, ne meslek yapıyor sorularına cevap aramaya başladı. Biz de siz elmaelma.com okurları için Tülin Şahin’in eşi Pedro de Noronha ile ilgili detayları ve Tülin Şahin’in düğünü ve gelinliğini derledik. Tülin Şahin’in yeni eşi Pedro de Noronha, aslen Portekizli bir işadamı. Pedro de Noronha yatırım ve bankacılık sektöründe etkinlik bildiren bir şirkete sahip. Bir süredir Türkiye-Portekiz hattında yaşamış meslek adamı gönlünü Tülin Şahin’e kaptırmıştı ve ilk günden itibaren çift evliliğe sıcak baktıklarını açıklamışlardı. Pedro de Noronha ve Tülin Şahin’in düğünleri de Portekiz’in başkenti Lizbon’da çiftin ailelerinin katıldığı küçük bir törenle yapıldı. Ancak Tülin Şahin ve eşi Pedro de Noronha İstanbul’da bir nikah yapacaklar. Çift Pedro de Noronha’nun meslek yoğunluğu nedeniyle balayı ve düğünü erteledi. Ama Tülin Şahin sevenleri için fotoğraf paylaşmayı unutmadı.

Tülin Şahin'in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor

Tülin Şahin Lizbon’daki nikah töreninde sade bir gelinlik giymeyi tercih etti. Kolları tül ayrıntılı yazlık bir elbiseyi hatırlatan gelinliğine duvak kullanmadı. Saçlarını ise hafif dalgalı bir fönle şekillendirdi. 

Türkiye-Portekiz hattında yaşamaya devam edecek olan çift, birincil günden beri düzenli halleriyle dikkat çekerek, evlilik sorularını gülümseyerek karşılamışlar ve evliliğe yeşil ışık yakmışlardı…

En kısa sürede Türkiye’de de bir kutlama organize edecek olan çift mutluluklarını paylaşmak için dostlarıyla bir araya gelmeyi de iple çekiyorlar.

TÜLİN ŞAHİN İLE ESKİ EŞİ MEMET ÖZER NIÇIN AYRILMIŞTI?

Tülin Şahin ünlü şef Memet Özer’le 2005 yılında evlenmişti. Uzun vakit evliliklerini sürdüren Memet Özer ve Tülin Şahin çifti 2017 yılında resmen boşanmışlardı. Memet Özer ve Tülin Şahin boşanma nedenleri konusunda gürültüsüz kalmayı tercih etse de magazin kulisleri bomba iddialarla çalkalanmıştı. İddialardan biri Memet Özer’in alkol problemi olduğu yönündeydi. Uzun zaman eşinin içki sorunuyla baş etmeye çalışan Tülin Şahin’in sonunda pes edip boşanmayı tercih ettiği konuşuluyordu. Diğer bir bahis ise boşanmanın nedeninin Tülin Şahin’in çocuk sahibi edinmek istememesiydi. Kariyerine odaklanmak isteyen meşhur modelin çocuk istememesi çiftin arasını bozmuştu. 

Tülin Şahin eski eşi Memet Özer'den neden ayrıldı yeni eşi kim nereli

Tülin Şahin'in eski eşi Memet Özer'in yeni sevgilisi Verda Özer kimdir, hangi gazetede yazıyor?Tülin Şahin’in eski eşi Memet Özer’in yeni sevgilisi Verda Özer kimdir, hangi gazetede yazıyor?

 

Tülin Şahin'in fit halini unutun kilolu fotoğrafı şoke edecek!Tülin Şahin’in fit halini unutun kilolu fotoğrafı şoke edecek!

 

{Makaleler} kategori içerikleri, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? konusu hakkında bilgiler, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? açıklaması, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? haberi, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? görselleri, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? iletişim, Tülin Şahin’in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor? bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty seven − = twenty six