Trend Konular kategorisinde yayınlanan Haluk Levent: Dede oldum başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Haluk Levent: Dede oldum konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Haluk Levent: Dede oldum başlığı altınd bulabilirsiniz.

Haluk Levent: Dede oldum hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Geçen Kurban Bayramı’nda son anda kesilmekten kaçan ve Haluk Levent’in desteği ile AHBAP Platformu göre İzmir’deki Çiftlik Hayvanları Barınağı’na yerleştirilen fenomen boğa Ferdinand, yeni yerinde huzurlu bir yaşam sürüyor. Ferdinand, Kemalpaşa’da yer alan barınağa kendisiyle benz…

Haluk Levent: Dede oldum hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Geçen Kurban Bayramı’nda son anda kesilmekten kaçan ve Haluk Levent’in desteği ile AHBAP Platformu göre İzmir’deki Çiftlik Hayvanları Barınağı’na yerleştirilen fenomen boğa Ferdinand, yeni yerinde huzurlu bir yaşam sürüyor.

Ferdinand, Kemalpaşa’da yer alan barınağa kendisiyle benzer tarihlerde giriş yapan ‘Yıldız’ isimli inekten bir buzağı sahibi oldu.

Haluk Levent: Dede oldum

Adı Ferdi

16 Haziran Babalar Günü’nde dünyaya gelen buzağı, barınakta büyük bir sevince neden oldu. Haluk Levent, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile buzağının adını ‘Ferdi’ koyduğunu ilan ederek, “Babalar Günü’nde büyükbaba oldum.” dedi.

{Makaleler} kategori içerikleri, Haluk Levent: Dede oldum konusu hakkında bilgiler, Haluk Levent: Dede oldum açıklaması, Haluk Levent: Dede oldum haberi, Haluk Levent: Dede oldum görselleri, Haluk Levent: Dede oldum iletişim, Haluk Levent: Dede oldum bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− five = 3