Trend Konular kategorisinde yayınlanan Bu düğüne katılmak 800 euro başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Bu düğüne katılmak 800 euro konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Bu düğüne katılmak 800 euro başlığı altınd bulabilirsiniz.

Bu düğüne katılmak 800 euro hakkında özet açıklama şu şekildedir:

2013 yazında flört etmeye başlayan Vakko’nun veliahdı Ediz Elhadef ile Pronovias’ın veliahdı Gabriella Palatchi, yarın evleniyor…

Bu düğüne katılmak 800 euro hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

2013 yazında flört etmeye başlayan Vakko’nun veliahdı Ediz Elhadef ile Pronovias’ın veliahdı Gabriella Palatchi, yarın evleniyor. Uzun bir süre nerede evleneceklerine karar veremeyen çift, sonunda Gabriella’nın ailesinin Barselona’ya 1.5 saat mesafedeki sayfiye evinin bahçesinde karar kılmış.

MUTLULUKLARINA IKI TARAFLI ALMAK 800 EURO’DAN BAŞLIYOR
Gabriella ile Ediz’in Barselona’daki düğününe, İstanbul’dan da takriben 150 birey gidiyor.Bu arada konuklarına uçak seferlerini ve dört öbür otelin fiyatlarını bildiren bir e-posta yollayan Ediz ile Gabriella’nın Barselona’daki mutluluğuna şahitlik etmek takriben 800 Euro’dan başlıyor.

KRALLAR GİBİ AĞIRLAYACAKLAR
Hoş, uçak ve konaklama konuklara ait fakat; müstakbel çift tüm transferleri de dahil almak üzere herkesi Barselona’da krallar ve kraliçeler gibi ağırlayacak. Bu akşam müstakbel çiftin aileleri, büyükler için mükellef bir yemek yemek daveti veriyor.

BU AKŞAM DA ARKADAŞLARI İÇİN PARTİ DÜZENLİYOR
Müstakbel çift ise aynı akşam öbür bir mekanda genç arkadaşları için İspanyol partisi düzenliyor. Yarın Casa Palatchi’deki düğün için de otellerden otobüsler kalkacak. Dünyanın en ünlü gelinlik markasının sahibinin kızının düğününün ne dek harikulade olabileceğini tahmin edebilirsiniz illaki. (Bülent Cankurt-Günaydın)

{Makaleler} kategori içerikleri, Bu düğüne katılmak 800 euro konusu hakkında bilgiler, Bu düğüne katılmak 800 euro açıklaması, Bu düğüne katılmak 800 euro haberi, Bu düğüne katılmak 800 euro görselleri, Bu düğüne katılmak 800 euro iletişim, Bu düğüne katılmak 800 euro bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + six =