Trend Konular kategorisinde yayınlanan Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Her sene olduğu gibi, güneşin tüm yurtta kendisini göstermesiyle birlikte nikah sezonu da açıldı…

Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Her sene olduğu gibi, güneşin tüm yurtta kendisini göstermesiyle birlikte nikah sezonu da açıldı. İlkbaharda başlayan ve yaz mevsiminde hızlanan düğün sezonuyla birlikte evlenecek çiftleri alışveriş heyecanı sararken gelinlik, damatlık ve beyaz eşya piyasasında da gözle görülür bir canlılık yaşanıyor. Ayda ortalama 43 milyon kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com’un “Elektrikli Ev Aletleri” kategorisindeki ürünlerin satışında, geçtiğimiz yılın birincil 5 ayına oranla %28’lik büyüme kaydedildi.

Evlenmek üzere olan her çiftin en fazla üstünde durduğu alışverişlerden biri olan gelinlik ve damatlık alışverişinde ise beyaz eşyaya oranla daha yüksek bir büyüme gözlendi. Gelinlikler ortalama 750 TL’den, damatlıklar ise 350 TL’den müşteri buldu. Gelinliklere istek geçen yılın Mayıs ayına kıyasla %170, damatlıklara ise %32 oranında büyüme kaydetti. En çok gelinlik ve damatlık ilanı verilen birincil 5 büyük kasaba İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya oldu.

{Makaleler} kategori içerikleri, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı konusu hakkında bilgiler, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı açıklaması, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı haberi, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı görselleri, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı iletişim, Düğün sezonu açıldı! O satışlar arttı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty two + = fifty nine