Trend Konular kategorisinde yayınlanan YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu başlığı altınd bulabilirsiniz.

YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu hakkında özet açıklama şu şekildedir:

”Yeni Gelin Konut Gezmesi” serimin ikinci bölümünde arkadaşım Gamsa’nın evini geziyoruz! Four Seasons’ta düzenlenen kına gecesini, Zuhair Murad gelinliğini nasıl seçtiğini, Melis İlkkılıç’ın imzası olan gelin makyajını ve daha fazlasını konuştuk…

YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

”Yeni Gelin Konut Gezmesi” serimin ikinci bölümünde arkadaşım Gamsa’nın evini geziyoruz! Four Seasons’ta düzenlenen kına gecesini, Zuhair Murad gelinliğini nasıl seçtiğini, Melis İlkkılıç’ın imzası olan gelin makyajını ve daha fazlasını konuştuk. Kafi İstanbul’un yaratıcılarından biri olan Gamsa, markalarının ruhunu evinde de bizlere gösteriyor. Mutfağından, kıyafet odasına değin girip karıştırdım:) Umarım sevinçle izlersiniz. Serinin devamı için videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen!

Yeni videolarımı kaçırmamak için http://www.youtube.com/c/AYSNGRM?sub_… tıklayarak abone olabilirsiniz.
Beni Instagramda takip etmek isterseniz- https://www.instagram.com/aysngrm/?hl=tr

Kafi İstanbul ürünlerine varmak için;
http://www.kafiistanbul.com/

Nikah görüntüleri- S&S visual maker
Nikah ve Kına Organizasyon- Şebnem Event & Design
Makyaj- Melis İlkkılıç
Saç- Can Şengül
Kına elbise-Siren Ertan İstanbul
Gelinlik- Zuhair Murad
Gelinlik saç aksesuarı- Gaios design
Gelin ayakkabısı-Siren Ertan İstanbul & Aquazzura
Nikah günü evden çıkış elbisesi- Siren Ertan İstanbul
Dans dersi- Hande Kayacık Dance Company

Konut turunda;
Mobilyalar- Mvoice
Çeyiz için- Orhan İthalat
Kola kılıf kutu- Swan Design & Art Store
Havlu nakış- Gülfem Bayan / 0532 291 43 26
Giysi odası dolaplar- Profil Design

PASTACI KREMASI TARİFİ
Malzemeler
250 gram süt
75 gram toz şeker
35 gram un
25 gram tereyağı
2 yumurta sarısı
Vanilya (1 paket şekerli vanilin veya çubuk rende)

Yapılışı; Önce yumurta sarısı ile şeker çelik bir tencerede altı yanmadan karıştırılır, birbirine yedirilir. Sonra un eklenir ve yavaş yavaş süt eklenmeye başlar, bu sırada ocağın altı açılır. Sürekli aralıksız olarak çırpılacak! Tereyağı eklenir, kaynama noktasına geldiğinde yarım limon kabuğunun rendesi eklenir. Kaynayınca ocaktan alın, birazcık ılıyınca vanilya ekleyin ve bitmiş karıştırın. Milföy, Napolyon ve tart kreması için çok ideal.

{Makaleler} kategori içerikleri, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu konusu hakkında bilgiler, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu açıklaması, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu haberi, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu görselleri, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu iletişim, YENİ GELİN EV GEZMESİ #2/Kına Gecesi- Melis İlkkılıç Düğün Makyajı- Zuhair Murad Gelinlik- Ev turu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty six + = 33