Trend Konular kategorisinde yayınlanan Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm başlığı altınd bulabilirsiniz.

Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Çocuklar Duymasın 61…

Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Çocuklar Duymasın 61. Bölümde gelinlik seçiminde yalnız kalmak isteyen Simay’ın yardımına Meltem koşuyor fakat onları da bir sürpriz bekliyor!

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Simay, gelinlik için kimsesiz karar belirlemek istediğini söylüyor oysa Sultan Bayan, bu durumu abartıp tüm arkadaşlarını eve topluyor. Bu durumdan rahatsız olan Simay, Meltem’den destek istiyor. Meltem ise bilgece bir plan yaparak hem Simay’ın keza de Sultan Hanım’ın gönlünü gerçekleştirmek istiyor. Meltem ve Simay, gelinlik konusunda ayrıca düşünce olup eve döndüklerinde ise karşılarına umulmadık bir bakış çıkıyor! İşte o anlar!

{Makaleler} kategori içerikleri, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm konusu hakkında bilgiler, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm açıklaması, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm haberi, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm görselleri, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm iletişim, Simay’ın gelinlik macerası nasıl son bulacak? – Çocuklar Duymasın 61. Bölüm bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty one + = 82